Компанія „C.EL.ME”, створена у 1971 році, займається виробництвом професійного обладнання для харчової промисловості, а саме: скиборізок (слайсерів), овочерізок, м’ясорубок, куттерів та спеціального обладнання для піцерій. Все обладнання пройшло европейську сертифікацію та експортується по всьому світі. Продукція під маркою «Celme Electric» стала добре відома на ринку та дозволила компанії зайняти місце серед лідерів в сфері виробництва професійного обладнання.
Завод компанії „C.EL.ME” розташований в провінції Мілану та на сьогоднішній день його площа складає 4500 м2..
Більше 35 років компанія „C.EL.ME” розширює свій асортимент та удосконалює технічні особливості своєї продукції. Зараз підприємство пропонує широкий модельний ряд, який відповідає специфічним потребам споживачів в різноманітних секторах.
У 2005 році компанія „C.EL.ME” відкрила новий філіал в Україні для виробництва та продажу обладнання на внутрішньому ринку.
Підприємство у м. Житомир виконує обробку та монтаж продукції з італійських матеріалів та комплектуючих. Все обладнання та технологія виробництва нічим не відрізніється від італійського, тому дозволяє досягати якості продукції виробленої в Італії. Вся продукція, яка реалізується на ринку України, пройшла сертифікацію УкрСЕПРО та відповідає вимогам ГОСТ.
ТОВ „Челме Україна” – це перше підприємство в Україні, яке виробляє професійне кухонне обладнання в свому секторі. Це пояснює відсутність аналогів серед продукції українських підприємств.
Ретельний вибір матеріалів, провідні технології, врахування вимох гігієни та безпеки, а також надійність та зручність у використанні – ось найголовніші переваги всієї продукції компанії „C.EL.ME”.